تلفن تماس 02122339002-5 - 09122114071

ایمیل parsidoor@yahoo.com

ساعت کاری 9 الی 18

درب ضد حریق

پارسی در > درب ضد حریق

درب های مقاوم به حریق

این نوع از درب‌ها همان‌طور که از اسمشان پیداست از مقاومت بالایی در برابر آتش‌سوزی برخوردار هستند هدف عمده‌ای که از کاربرد درب‌های ضد حریق دنبال می‌شود جلوگیری از انتقال آتش از یک بخش ساختمان به بخش دیگر و یا کند کردن سرعت انتشار آتش در بخش‌های مختلف ساختمان است.  نوع فولادی آن در کشور ما ایران استفاده گسترده‌تری دارد. داخل این درها با پشم سنگ نسوز پر شده است که در شرایط ایده‌آل توانایی مقاومت در برابر درجه حرارت‌های بالا را دارند.

درب ضد حریق با رنگ سفارشی

شرکت پارسی دُر اقدام به تولید درب های ضد حریق علاوه بر رعایت کلیه استانداردها در طرح ها و  رنگ ها و طرح های متنوع با توجه به علایق مشتریان نموده است.

AntiFireProducts

درب بادبزنی بیمارستانی

درب بادبزنی بیمارستانی که بیشتر در اتاق عمل بیمارستان‌ها به کار می‌رود، یکی از مهمترین بخش‌های فنی ساختمانی مربوط به بیمارستان به شمار می‌رود.در طراحی اتاق عمل، بایستی درب به گونه ای طراحی شود که برانکارد حامل بیمار و عوامل همراه آن بتوانند به راحتی و همزمان از آن عبور کنند و به لحاظ کارایی باید بالاترین اطمینان را به کادر درمان بدهد، این درب بایستی دو طرفه باشد تا بتوان بیمار را در کمترین زمان به داخل برد و یا از اتاق عمل خارج کرد.

علاوه بر این در هنگام آتش‌سوزی یکی از نکات بسیار مهم برای طراحی و ساخت درب‌های داخلی، این است که این درب بتواند به راحتی باز شود تا امکان فرار میسر باشد.نکته‌ی بعدی برای حریق، بسته شدن سریع همان درب برای کم شدن سرعت انتشار حریق و دود به دیگر فضاهای ساختمان است. 

درب های ضد حریق دکوراتیو

از درب های ضد حریق دکوراتیو میتوان به نمونه هایی از درب های دکوراتیو طرح سنگ اشاره نمود که علاوه بر ایمنی از زیبایی خاصی بهره برده اند.